Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Jesteśmy ludźmi, którzy współtworzą, wspierają albo po prostu słuchają Odwyku. Odwyk to zbiór audycji, w których od 2008 roku Martin Lechowicz opowiada o Biblii, zachęca do samodzielnego czytania i określania się w sprawach Boga i promuje trzeźwe podejście do tych spraw.

Odwyk wyróżnia się wieloma rzeczami, ale najbardziej charakterystyczne (i dla wielu osób trudne do zniesienia) jest to, że jest prowadzony prostym, zwyczajnym językiem. Nie jest też związany z żadnym kościołem i nie reklamuje żadnej grupy ani organizacji religijnej.

Więcej o Odwyku i jego twórcy dowiesz się stąd.

Martin i inni ludzie, którym podoba się ludzkie podejście do Boga, w 2018 roku postanowili zrobić wspólnego bloga. I właśnie na nim jesteś.

Jakie dane osobiste zbieramy

Tutaj powinniśmy przedstawić długie i nudne informacje, których nikt nie czyta. Ale ponieważ ten blog jest na dobrą sprawę częścią serwisu Odwyk.com, ma dokładnie takie samo podejście i politykę jak Odwyk. Nie ma więc sensu pisać drugi raz tego samego. Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami naszej polityki prywatności, zerknij tutaj.

Dodatkowo dobrze będzie wiedzieć, że w odróżnieniu od autorskiego oprogramowania Odwyku, blog „Po ludzku” jest oparty na oprogramowaniu WordPress. O tym jak przetwarza WordPress informacje możesz się dowiedzieć bardzo dokładnie. Internet jest pełen informacji na ten temat, a to z tego powodu, że WordPress jest obecnie najpopularniejszym systemem do prowadzenia blogów. Był testowany i poprawiany przez lata. Obecnie jest zainstalowany na kilkudziesięciu milionach serwerów, a około połowa wszystkich blogów na świecie działa na oprogramowaniu WordPress.

Krótko mówiąc, WordPress jest bezpieczny. Przechowuje twoje dane tak bezpiecznie jak to tylko możliwe. Nie masz się czym przejmować.

Tym bardziej, że żadnych twoich danych, poza ewentualnie e-mailem, nie zbieramy.

Jeżeli masz jakieś szczegółowe pytania, po prostu zapytaj!

Martin Lechowicz